top of page
IMG_6510.JPG
Teaching sand tray work.jpg

Друзі, нині ми проводимо фандрейзингову кампанію на декілька необхідних речей:

Ми проводимо 2-4 групи щодня, що дозволяють стабілізувати сотні клініцистів та помічників, які в свою чергу можуть стабілізувати своїх оточуючих. Це дозволяє людям почуватися стабільно, навіть коли все навкруги - нестабільне. Ми вже бачимо результат. групи працюють чудово. Люди повідомляють, що можуть їсти, спати, думати та концентруватися, коли рівень їхньої тривоги знижується. До допомоги залучені фахівці з усього світу, тож потрібні кошти на переклад цих стабілізаційних груп.


Обрали одну ізраїльську методику білетеральної стабілізації (Imgine Stabilization Procedure), яка підходить для військових та кризових ситуацій. 


Ми будуємо українську мережу першої психологічної допомоги, де люди зможуть отримувати допомогу від україномовних клініцистів онлайн, навіть якщо вони не в Україні.

 

Наразі у нас 21 клініцист, які активно надають допомогу. Плануємо розширитись до 150 клініцистів.
Розпочали тренінги для спеціалістів про те, як говорити з дітьми про війну та стабілізувати дітей у кризових ситуаціях. Зараз ми проводимо навчальні семінари двічі на тиждень та готуємося до початку регулярних груп підтримки для батьків.


Якщо ви хочете підтримати ці ініціативи - будь ласка, натисніть та перегляньте більше інформації про нашу кампанію.


Пожертвування звільняються від податків США, якщо вони надаються через IMHC.мо вас в курсі і надалі

 

Ви можете пожертвувати за посиланням:

Допомогти зараз! 

Через PayPal: imhcinc@gmail.com

Або за реквізитами:
На IMHC Inc:

IMHC, Inc.

Attn. Andreas Bienert

602 Towhee Lane

Chesapeake, VA 23323

International Mental Health Consulting, Inc. (IMHC) є партнером американської некомерційної організації, яка може обробляти платежі, які не підлягають оподаткуванню для американських платників податків.

Платіжна інформація

bottom of page