top of page
252528586_405216531244276_2773049985605425241_n.jpg

Офіційно оголошуємо, що проект за підтримки Програма реінтеграції ветеранів IREXта «Асоціації психологічного консультування та травматерапії» Veteranius у співпраці з Razom for Ukraine проводить набір на навчальний курс Кібергерої!

Курс передбачає навчання кібербезпеки та основ програмування і допоможе ветеранам та ветеранкам набути вузькоспеціалізовані скіли, необхідні для першого працевлаштування в сфері кібербезпеки.

Приєднуйся, якщо ти:

ветеран / ветеранка або член родини загиблого;

маєш базовий рівень комп’ютерної грамотності;

маєш практичний досвід використання інтернету, а також бажаєш розвиватись в сфері ІТ.

Що тебе очікує на курсі:

індивідуально розроблена навчальна програма з кібербезпеки;

одні з найуспішніших в IT менторів;

досвід випускників, що пройшли навчання раніше;

розмовні клуби з англійської;

психологічні консультації;

зустрічі з лідерами IT-ринку;

можливість потрапити на оплачуване стажування одразу після навчання;

потужна команда у “колі своїх”.

Детальніше про програму навчання за посиланням

Реєстраційна форма тут

Дедлайн подачі заявок: 12 листопада 2021 року

Результати відбору: 15 листопада 2021 року

Старт курсу: 17 листопада 2021 року (всі заняття проводитимуться онлайн).

Ми шукаємо тих, хто захищав нашу країну на фронті, а тепер хоче бути захисником в кіберпросторі. Чекаємо на твою заявку!

Щасливі бути партнерами у неймовірному проекті соціальних послуг для ветеранів
Screenshot_3.jpg

Цей проект не має аналогів і пропонує кар'єрну та соціальну реадаптацію ветеранів під час COVID-19, яка супроводжується психологічним консультуванням.

Фактично – це  перша робота в IT бізнесі для ветеранів і ветеранок.

Після повернення до цивільного життя ветеранам важко знайти роботу і ресоціалізуватись. Вони потребують допомоги в отриманні професійного навчання, психологічну підтримку для реадаптації в мирному середовищі.

Одним із варіантів є отримання нової професії. Найперспективнішою та затребуваною сферою в Україні є ІТ сфера. Але проходження професійних курсів не гарантує одержання роботи, пошук першої роботи може тривати місяцями – компанії не хочуть наймати людей без досвіду. І це якесь замкнене коло. Без досвіду немає роботи, а без роботи – досвіду.

Ідея нашого проекту в тому, щоб надати ветеранам першу роботу в IT компанії і навчити їх в робочих умовах з одночасною реадаптацією та соціалізацією, створивши комбіновану команду з ветеранів-новачків у ІТ та досвідчених ІТ-фахівців.

 

Постійне місце роботи, дружнє середовище "своїх", а також кваліфікована безперервна психологічна підтримка, допомагають ветеранам відчути впевненість, здобути необхідні ринкові навички, досягти успіху у новій професії. У проєкті ми :

  • забезпечуємо ветеранів необхідним обладнанням для роботи

  • навчаємо програмуванню в реальному бізнес-середовищі з підтримкою менторів - досвідчених розробників

  • організовуємо постійні заняття з психологами та психотерапевтами

  • забезпечуємо постійну роботу та подальший розвиток у сфері ІТ.

Деталі на сайті проекту                             

Screenshot_3.jpg

Організатори

 Волонтери, ветерани, патріотичний ІТ-бізнес (BWN Group), американські друзі (Українсько-Американська Громадська організація "Razom") і ті, хто допомагає ветеранам утримувати холодний розум - Асоціація психологічного консультування та травматерапії.

Screenshot_9.jpg

Підтримка

Робота віртуального офісу (Курс Молодого Бійця) здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».

Стажування та психологічна реабілітація 12 ветеранів (Спецпризначенці 12) стали можливими завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США.

Робота інструкторів Cisco Networking Academy з навчання ветеранів курсу CCNAv7 (Спецзагін CISCO) відбувається на волонтерських засадах.

Фінансування роботи асистента проекту, бухгалтера, промо та роздаткові матеріали відбувається з коштів ГО "Razom".

Фінансування кількох постійних менторів здійснюється BWN Group, а також з особистих коштів Євгена Поремчука та Люби Шипович.

Переважна більшість менторів, куратори розмовних груп англійської мови, психологи, комунікаційники працюють на волонтерських засадах.

Ви теж можете долучитись до допомоги, придбавши пікселі тут https://plusplus.vet/, зробивши пожертву з поміткою Veteranius тут https://razomforukraine.org/donate/ або, звернувшись за емейлом lyuba@razomforukraine.org

bottom of page