top of page
FB_edited.jpg

Др. Ольга Запорожець 

Др. Ольга Запорожець отримала першу освіту за фахом "Практична Психологія" в Мелітопольському державному педагогічному університеті та викладає психологію в Україні та США з 2005 року. Вона також має два магістерських ступені у сфері практичного служіння та психологічного консультування від Cincinnati Christian University (штат Огайо, США), у 2017 році закінчила магістратуру у сфері міжнародних відносин в Regent University (штат Вірджінія, США).   В 2012 році Др. Запорожець отримала докторський ступінь  у сфері освіти психологічного консультування та супервізії в The University of Toledo (штат Огайо, США).  Др. Запорожець є ліцензованим професійним консультантом та ліцензованим консультантом з хімічної залежності в штатах Вірджинія і Огайо (США) та працювала професійним консультантом з численних проблем з акцентом на психологічних травмах.

На даний момент вона працює асоційованим професором у Школі психології та психологічного консультування в Університеті Ріджент (штат Вірджинія, США). Вона є директором двох інститутів в Ріджент університеті: Українській інститут психологічної освіти та консультування та Інститут досліджень сексуальної ідентичності. Вона також є співзасновником та директором Міжнародного Інституту Післядипломної освіти (Київ)  та Центру психологічного консультування та травматерапії "Відкриті двері".

 

Катерина Крилова 

Отримала два бакалаврських ступеня в Таврійський християнський інституті у сфері християнської освіти та християнського консультування. В 2017 році вона отримала ступінь магістра практичного служіння в TCM International Institute, Austria.  

Працювала викладачем в Таврійському Християнському Інституті.  Наразі Катерина очолює Міжнародний Інститут Післядипломної Освіти (Київ) та є супервізором та викладачем програми "Клінічне консультування дітей та підлітків".

 

До приходу у професію психолога Катерина служила в спецпідрозділі МВС (1992 - 1998 р.). Через вогнепальне поранення ноги звільнилася і вступила до Таврійського християнського інституту. Під час військових подій на Сході Катерина виїзджала в зону бойових дій, де надавала психологічну підтримку українським військовим та місцевому населенню.  

ODC%20Josh2_edited.jpg

Др. Джошуа Креймайер

Др. Джошуа Креймієр має ступінь бакалавра в галузі рекреаційних наук, ступінь магістра в галузі психологічного консультування та закінчив аспірантуру в галузі шлюбної та сімейної терапії. Отримав докторський ступінь  у сфері освіти психологічного консультування та супервізії в Ріджент університеті. Він служив в армії Сполучених Штатів Америки в якості криптологічного лінгвіста російської мови.

Він є ліцензованим професійним шлюбним та сімейним терапевтом та ліцензованим професійним консультантом і має досвід роботи професійного психологічного консультанта у різних закладах: амбулаторна клініка, приватна практика, програма лікування наркотичної та алкогольної залежностей в пенітенціарних устанвах Федерального бюро в’язниць США.  Також він працював терапевтом в Ветеранському центрі в Колорадо-Спрінгз. Наразі він є викладачем Ріджіс університету (Regis University, штат Колорадо, США) та викладачем Міжнародного Інституту Післядипломної освіти (Київ)  та супервізором Центру психологічного консультування та травматерапії "Відкриті двері".

Джошуа Креймієр допомогає військовим сім'ям адаптуватися до цивільного життя після закінчення служби, також подалати наслідки психологічної травми в США та Україні.

corie.PNG

Др. Корі Шонеберг 

Др. Корі Шонеберг отримала докторський ступінь у сфері освіти психологічного консультування та супервізії в Ріджент університеті та є ліцензованим професійним консультантом у штатах Міссурі та Вірджинії. Також вона є зареєстрованим терапевт-супервізором з використання ігрових методів терапії в Асоціації ігрової терапії та національний сертифікований консультант. 

Др. Шоненберг спеціалізується на дитячому психічному здоров'ї в ранньому віці з акцентом на психологічних травмах та проблемах прив’язанності.   Вона надає консультаційні послуги дорослим, дітям та сім'ям у приватній практиці, в неприбуткових та молодіжних будинках. Вона є автором ряду книжкових розділів і журнальних статей про травму та експресивні методики психотерапевтичної роботи.

Др. Шоненберг була президентом Асоціації ігрової терапії штату Міссурі і в даний час працює в Національному комітеті університетської освіти Асоціації ігрової терапії. Др. Шоненберг надає консультаційні послуги та міждисциплінарні тренінги для педіатрів та стартових програм стосовно дитячого психічного здоров'я, а також є членом дослідницької групи Центру вивчення залежностей та правопорушників Університету Ріджента (США), який займається вивченням призначеного для розгляду підлітків із злочинами сексуального характеру.

 

Др. Шоненберг започаткувала та очолює програму "Клінічне консультування дітей та підлітків" в Міжнародному Інституті Післядипломної освіти (Київ) та є основним супервізором Центру психологічного консультування та травматерапії "Відкриті двері", з психологічного консультування дітей та підлітків.

 

J Smith.jpg

Др. Джеклін Сміт 

Др. Джеклін Сміт є Завідувачка кафедри Психологічного консультування та асоційований професор Ріджент університету. Др. Сміт має ступінь бакалавра з музичної терапії Університету Огайо, та має ступінь магістра з Реабілітаційного консультування і докторський ступінь у сфері освіти психологічного консультування та супервізії Університету Цинциннаті. Також др. Сміт закінчила післядипломний курс з структурної сімейної терапії в Сімейному терапевтичному центрі Цинциннаті та Американській асоціації християнських консультантів. Др. Сміт 18 років викладала в Університеті Північної Кетуккі та вдало запустила програму з клінічного консультування. Вона викладала велику кількість предметів, але особливо її захоплює викладання предметів, які навчають навичкам і технікам психологічного консультування, та включають мультикультуралізм. Др. Сміт має 30-річний стаж в сфері психічного здоров'я. Вона є Ліцензованим професійним консультантом (LPC) в штаті Огайо та Ліцензію професійного клінічного консультанта в штаті Кентукі (LPCC). Др. Сміт в своїй науковій діяльності фокусується на консультуванні етнічних та расових груп, консультуванні з релігійною та духовною складовою, використанні експресивних методик, роботі в психотерапевтичних групах та навчанні і супервізії психологічних консультантів. 

Judy_edited.png

Джуді Кабесейрас

Джуді Кабесейрас має ступені бакалавра та магістра в області педагогіки з сертифікатом педагога спеціальної освіти, та магістра шлюбного і сімейного консультування. Вона стала ліцензованим шлюбним та сімейним терапевтом у 2007, та пізніше отримала сертифікати медіатора при розлученнях та EMDRIA терапевта і є тренером EMDR методу в EMDR Humanitarian Assistance Programs. Посинаючи з 2016 року Джуді провела більше ніж 40 базових тренінгів з EMDR в США та Україні і є викладачем Міжнародного Інституту Післядипломної освіти (Київ).  

Джуді Кабесейрас має приватну клінічну практику, де працює з різними соціально-економічними та віковими групами з широким діапазоном психічних проблем, включаючи проблеми залежностей та супутніх їм розладів. Також, вона консультує освітні програми з навчання психотерапевтів та співробітників відділів кадрів з питань психотерапії травми та використання методу EMDR.

Контакти

Дякуємо за повідомлення!

bottom of page